Lider w przetwórstwie ziaren


Jesteśmy europejskim liderem w zakresie przetwórstwa ziaren dla przemysłu spożywczego. Nasi specjaliści skupują bezpośrednio od rolników z całego świata najwyższej jakości surowce, które następnie trafiają na naszą nowoczesną, zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną, gdzie zostają dokładnie sprawdzone i doczyszczone. Tak przygotowane i spakowane ziarna dostarczamy do krajowych i międzynarodowych odbiorców: zakładów piekarniczych, producentów olejów, producentów mieszanek piekarniczych, firm paczkujących ziarna i bakalie, zakładów cukierniczych, hurtowni piekarniczo-cukierniczych. Drugim obszarem naszej działalności jest import bakalii i ich sprzedaż do zakładów produkcyjnych.

Rocznie przetwarzamy tysiące ton surowców, pochodzących z Kazachstanu, Ukrainy, Mołdawii, a także najbardziej odległych zakątków świata – Indonezji, Sri Lanki, Wietnamu, Chin, Chile, Turcji, Nigerii, Indii i Pakistanu. Dzięki nowoczesnym, usytuowanym w strategicznej lokalizacji wielkopowierzchniowym magazynom oraz własnej flocie, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować największe zamówienia dla klientów z całej Europy. Naszą nieustanną dbałość o podnoszenie jakości usług potwierdzają nie tylko międzynarodowe certyfikaty, ale i zaufanie naszych wieloletnich klientów.

Co nas wyróżnia


Technologia, jakość, bezpieczeństwo

Stosowanie przez nas najwyższej klasy zaawansowanych technicznie rozwiązań gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów. Nasze nowoczesne linie technologiczne wyposażone są w detektory metali, skanery rentgenowskie (XRAY) oraz sortex z technologią infrared, ingas. Ponadto nasze surowce poddajemy badaniom w akredytowanych zewnętrznych laboratoriach, zaś niektóre z ich parametrów, takie jak: czystość, wilgotność czy organoleptyka, testowane są w naszym wewnętrznym dziale badawczym.

Wiedza, profesjonalizm, otwartość

Posiadamy unikalną rynkową wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam nie tylko realizować zamówienia według najwyższych wymaganych standardów, ale także zapewnić naszym klientom doradztwo i wsparcie w planowaniu procesów zakupowych i sprzedażowych. Negocjujemy dla nich najlepsze ceny i obserwujemy trendy, aby móc im rekomendować najkorzystniejsze opcje kontraktacji. Szczycimy się terminowością dostaw i elastycznym podejściem, które pozwala nam niezwykle szybko i efektywnie reagować na wszelkie pojawiające się wyzwania i trudności.

Centralna lokalizacja

Dogodna lokalizacja w sercu Europy z jednej strony pozwala nam szybko pozyskiwać surowce ze wschodu kontynentu, z drugiej zaś – równie szybko realizować dostawy do klientów z Europy Zachodniej. Zarówno nasza siedziba, jak i magazyny usytuowane są w Rzgowie, 10km od Łodzi, przy węźle komunikacyjnym łączącym autostradę A1 z drogą ekspresową S8.

Nasze produkty

Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości produktów spożywczych i paszowych.