Hurtownia zdrowej żywności


Zdrowa żywność

Stale rosnące zapotrzebowanie na produkty ekologiczne sprawia, że nasza hurtownia zdrowej żywności przez cały czas poszerza asortyment. Oferujemy doskonałej jakości ziarna, zioła i półprodukty do wyrobu żywności. Nasz asortyment obejmuje produkty krajowe oraz zagraniczne, a w przypadku sprowadzanych, dokonujemy zawsze ich skrupulatnej oceny jakościowej.

Hurtownia zdrowej żywności

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

  • Różnego rodzaju mąki (w tym bezglutenowe takie jak kukurydziana, lniana czy owsiana).
  • Ziarna słonecznika, płatki owsiane, siemię lnu, dynię łuskaną.
  • Zioła takie jak na przykład ostropest plamisty.
  • Kasze – np. jaglaną czy gryczaną.
  • Produkty egzotyczne – takie jak nasiona chia.

Nasza hurtownia zdrowej żywności kładzie nacisk przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. Jakość ta musi być według nas jak najlepsza, bo tylko wtedy żywienie pozwala utrzymać dobry stan organizmu i satysfakcjonujące samopoczucie. Każdy z produktów przechodzi restrykcyjną ocenę jakości, a dopiero później zostaje zapakowany i oddany w ręce Klienta. Taki system nadzoru jakościowego jest nam w stanie zagwarantować zadowolenie naszych odbiorców i tym samym umożliwić poszerzenie oferty o coraz to nowe, zdrowe produkty.

Naszą ofertę kierujemy do piekarni, cukierni, zakładów przetwórstwa spożywczego, sklepów oraz Klientów detalicznych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i mieć dostęp do żywności spełniającej najwyższe standardy. W każdym przypadku gwarantujemy

Hurtownia zdrowej żywności

<span class="light">Hurtownia</span> zdrowej żywności